Działalność rozpoczęliśmy w 2008 r. jako wynik wieloletniej pracy w branży budowlanej. Specjalizujemy się w pracach związanych z izolacjami natryskowymi. Siedziba firmy znajduje się w Katowicach, a zasięg działania obejmuje obszar całej Polski. Prace z zakresu izolacji natryskowych wykonujemy w budynkach mieszkalnych i przemysłowych.

Jesteśmy autoryzowanym wykonawcą izolacji natryskowych pianką poliuretanowa. Stosujemy najlepsze certyfikowane produkty posiadające wymagane atesty, deklaracje i badania zgodne z obowiązującymi normami. Nasz zespół składa się ze specjalistów posiadających bogate i wieloletnie doświadczenie. Kadra inżynieryjna posiada uprawnienia projektowe i wykonawcze z zakresu budownictwa.

Wykonujemy izolacje natryskowe pianą poliuretanową dachów, poddaszy, fundamentów i ścian w obiektach mieszkalnych, użytkowych i przemysłowych. Posiadamy najwyższej klasy sprzęt do natrysku piany firmy Graco gwarantujący utrzymanie wysokich reżimów technologicznych. Zapewniamy kompleksową obsługę. Dysponujemy własnym rozbudowanym zapleczem sprzętowym.

Jeśli nie znaleźli Państwo poszukiwanych informacji na naszej stronie internetowej zapraszamy do kontaktu. Postaramy się pomóc i doradzić. Wspólnie przyjmiemy najlepsze rozwiązanie i wycenimy prace. Zapraszamy do współpracy.